IIR Magyarország

Azonnali fizetések fóruma    KártyaPiac 2017    Disztingvált vezetés   Átfogó energiapiaci ismeretek   Pharma marketing

Állásajánlat

A több mint 30 éves múltra visszatekintő Institute for International Research (IIR) budapesti irodájába keres

Key Account Manager / Telefonos képzési tanácsadó

pozícióra munkatársat.

Az INFORMA csoporthoz tartozó vállalat 2000 óta az ország egyik legnagyobb, aktuális üzleti információs fórumot biztosító vállalata. A cég éves szinten több mint 150 különböző típusú szakmai rendezvényt szervez a vállalati közép- és felsővezetők, illetve vezető szakemberek részére, konferenciák, tréningek, mesterkurzusok, szemináriumok, workshopok, inhouse tréningek keretében a gazdaság különböző szektoraiban, legyen az energetika, gyógyszeripar, telekommunikáció, bank vagy épp informatika.

A munkakör rövid leírása:

  • meglévő ügyfélkör menedzselése, szakmai igényfelmérés alapján számukra képzési tanácsadás nyújtása
  • a meglévő adatbázis alapján új vállalati ügyfelek felkeresése és jó partnerkapcsolat kialakítása
  • szakmai konferenciák, tréningek, szemináriumok telefonos értékesítése
  • belső kapcsolattartás és együttműködés a cég marketing, termékfejlesztés csapatával

Elvárásaink:

  • legalább középfokú végzettség
  • telefonos értékesítésben/call centerben szerzett minimum 1 éves tapasztalat (előny, de nem feltétel)
  • magabiztos, pozitív hozzáállású, kiváló szóbeli és írásbeli kommunikáció (vállalati vezetői körrel is)
  • önálló, precíz munkavégzés
  • az angol nyelv ismerete előnyt jelenthet

Amit kínálunk:

  • bejelentett munkaviszony, fix havi alapbér + teljesítményarányos juttatás (felső határ nélkül) + telefon
  • hosszú távú együttműködés
  • nemzetközi know-how
  • egyedülálló kapcsolatépítési lehetőség (az üzleti élet felső- és középvezetőivel való napi kapcsolattartás)
  • dinamikus fiatal csapat
  • 8 órás munka (nyitottak vagyunk részmunkaidőre is)

Business Conference Producer (projektvezető)

Az INFORMA csoporthoz tartozó vállalat 2000 óta az ország egyik legnagyobb, aktuális üzleti információs fórumot biztosító vállalata. A cég éves szinten több mint 150 különböző típusú szakmai rendezvényt szervez a vállalati közép- és felsővezetők, illetve vezető szakemberek részére, konferenciák, tréningek, mesterkurzusok, szemináriumok, workshopok, inhouse tréningek keretében a gazdaság különböző szektoraiban legyen az energetika, gyógyszeripar, telekommunikáció, bank, pénzügy vagy épp biztosítás.

  • célpiaccal folytatott telefonos szakmai igényfelmérések készítése, információk gyűjtése, rendszerezése
  • konferencia programok összeállítása, előadók felkérése
  • tartalomfejlesztés, képzési anyagok kidolgozása
  • kapcsolatépítés a konferencia/képzés előadóival
  • folyamatos sajtófigyelés, piaci/szektoriális események, aktualitások nyomonkövetése
  • belső kapcsolattartás és együttműködés a cég marketing, PR és sales csapatával – projektkoordináció
  • a projekt "végigkísérése", személyes felügyelete a rendezvényen

  • felsőfokú végzettség - közgazdasági vagy jogi diploma előnyt jelent
  • rendszerszemlélet, elemző- és integráló készség
  • kiváló kommunikációs készség - szóban és írásban egyaránt
  • hatékony időgazdálkodás - prioritások felismerése, szoros határidők pontos tartása
  • nyitott, megoldásorientált szemléletmód

  • versenyképes alapbér + teljesítményarányos juttatás + telefon
  • "minden projekt más" - változatos munka

IIR Magyarország Kft. Felnőttképzési nyilvántartási szám: 00206-2012
Intézményakkreditációs lajstromszám: AL-2748